0850 490 0850

0850 Lİ NUMARA NEDİR?

0850 numaralar telefon hattıdır, hem arama yapabilir hemde aranabilirsiniz. Diğer hatlardan çok daha fazla özellikleri vardır.

0850 numaralar normal Türk Telekom hatları gibi ofisinize veya işyerinize karasal kablo ile çekilen hatlardan değildir. Bu 0850 hatlar network ağları üzerinden haberleşen, bulut teknolojisiyle çalışan ve aynı zamanda tek hat üzerinden aynı anda istediğiniz kadar çağrı alabilir, çağrı yapabilirsiniz, asla meşgul çalmaz. Eski hatlar gibi yanına ilave hatlara gerek kalmaz.

0850 numaralar, son dönemlerde bankaların, hava yolu ve otobüs firmalarının, e-ticaret sitelerinin ve farklı sektörlerde bir çok kurumsal firmanın çağrı merkezi numarası ya da iletişim numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. 0850 ‘li numaraların eski tip analog numara (PSTN) ve 444 ‘lü numaralara göre çeşitli avantajları bulunmaktadır.

0850 li Numara Kullanmanın Avantajları
Meşgul çalmaz

0850’li tek bir numaraya aynı anda sınırsız çağrı alabilirsiniz. Hattınız hiç meşgul çalmaz. Böylelikle hiç bir çağrıyı kaçırmamış olursunuz.

TELESEKRETER

Gelen aramalar mesai saatlerine ya da istediğiniz kurallara göre telesekretere yönlendirilebilir.

Kurumsal KİMLİK

Kurumsal firmalar artık maliyeti yüksek olan 444’lü numaralar yerine  0850‘li tercih etmeye başladı. Sİzde hem maliyet hemde kurumsal kimlik için 850’ye geçebilirsiniz.

Kolay ve rahat

0850’li numaralar IP tabanlı olduğundan herhangi bir yere bağlı kalmadan istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Bakım MALİYETİ yok

0850 numaralar IP tabanlı olduğu için bakım gerektirmez ve destek ekibine ihtiyaç duymaz.

ARAMA TASARRUFU

Cep telefonu yönüne yapılan aramalarda %70’lere varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca aylık ödenen hat ücreti 0850’li hatlarda yoktur.

HIZLI TAHSİS

Birkaç dakikada 0850 numara tahsisi yapılabilir. Kurulum sihirbazından 0850 dışında alan kodlu telefonları da hemen tahsis edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

Çoğu 850’li numara ücretsizdir.Yani tahsis sırasında herhangi bir maliyeti yoktur.

SON TEKNOLOJİ

IP tabanlı tüm sistemlerle entegre olabilir. IP santral, sanal (bulut) santral veya çağrı merkezi yazılımlarıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SİZİ GERİ ARAYALIM